wtorek, 22 grudnia 2009

... życzenia ...

Kochane moje!
(Jeśli jest tutaj jakiś Pan, nieujawniony do tej pory, niech się ujawni, wtedy będę pisać Kochani;) Za dwa dni Wigilia. Wierzycie w to? Ja jakoś nie umiem uwierzyć, że ten czas tak szybko leci. Przecież dokładnie pamiętam, jak w Lany Poniedziałek Miłość Moja była u mnie na świątecznym śniadanku.. To było pół roku temu? Niemożliwe to wszystko... A jednak.. Za dwa dni Święta, magiczny czas pojednania, wyciszenia, miłości. Teraz, z tej okazji, chciałabym czegoś życzyć Wam wszystkim.

Anowi, chciałabym Ci życzyć, abyś następnym razem nie zawiodła się tak na tym, na którym będzie Ci zależało i żeby miłość zagościła u Ciebie na zawsze.
Ciemna, Tobie chciałabym życzyć, aby Twoje specyficzne poczucie humoru nigdy! Cię nie opuściło i żeby zawsze otaczało Cię tylu przyjaciół, o ilu piszesz.
Dobra duszyczko, dla Ciebie mam życzenie, żebyś nadal żyła według własnych zasad, mimo, że może niektórym one nie odpowiadają oraz żebyś po skończeniu `naszej` resocjalizacji, spełniała się w pracy.
Lenko, chcę życzyć Ci, abyś nadal była taka wrażliwa i dobra, jak jesteś i żeby Twoja miłość stała u Twego boku zawsze.
Natalio, Kochana, Tobie życzę, aby spełniły się Twoje/Wasze marzenia o ślubie i wspólnej przyszłości oraz życzę tego, aby miłość między Wami nigdy nie słabła.
Nightwish, dla Ciebie życzenia pokonania wszystkich fałszywych przyjaciół na drodze do szczęśliwego i długiego związku oraz życzenie, aby Twoje słowa jak najczęściej pojawiały się w sieci i przenosiły mnie w inny świat.
Ninuś, Tobie życzę przede wszystkim zdrowia, bo Tobie teraz ono jest chyba najbardziej potrzebne. Poza tym życzę, żeby Twoja wrażliwość nie zgubiła Cię w tym okrutnym świecie.
Rosomaczko, Tobie życzę wytrwałości w życiu z chorobą Młodego, bo wiem, że nie będzie łatwo. Życzę również jak najlepszego pogodzenia obowiązków w pracy z tymi w domu, aby wszystkiego przynosiły Ci dużo radości i satysfakcji.
Szczęśliwa, Agatko, Tobie chciałabym życzyć, żebyś dokonała słusznego wyboru i żebyś była naprawdę szczęśliwa!
Taka jedna, chciałabym życzyć Tobie szczęścia w doborze współlokatorów;) a tak na serio, życzę, żebyś nadal dążyła wytrwale do swoich celów, oraz żebyś znalazła tego jedynego.

Wszystkim tym, o których nie napisałam powyżej, (zapewne dlatego, że nigdy się nie ujawnili) życzę spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w nadchodzącym 2010 roku. Aby wszystkie Wasze plany i marzenia doczekały się realizacji i dały Wam poczucie satysfakcji i spełnienia.WESOŁYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT KOCHANI!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz