piątek, 15 sierpnia 2014

78. Rozsznurowane biodra, szeptem spalone powieki.

Szukałam ideałów, ale przecież ideały nie istnieją. Znalazłam Ciebie - Kogoś, kto czasem denerwuje mnie, jak nikt inny. Ciebie, czyli Kogoś, czyj dotyk sprawia, że odlatuję do innego świata. Ciebie, czyli kogoś, przy kim nie chcę i nie muszę niczego udawać.

Mnie też daleko do ideału, a przecież to właśnie mnie pokochałeś. Pokazujesz, że kochasz codziennie, nawet w najbłahszych sprawach. Pocałunek na dobranoc, naciągnięcie kołdry na zmarznięte ramię, wyniesienie śmieci, kawałek czekolady w gorszy wieczór. Niby nic, a tyle dla mnie znaczy.

Od 80. miesięcy znaczysz dla mnie więcej niż ktokolwiek. I już zawsze będziesz znaczył więcej, niż kiedykolwiek mogłabym przypuszczać. "Mam usta pełne Twoich ust i ręce pełne Ciebie,
 piersi zgniecione w Twoich dłoniach, 
rozsznurowane biodra, 
szeptem spalone powieki."

10 komentarzy:

 1. Ale to On jest dla Ciebie idealem nawet najbardziej nieidealnym :) bo dla mnie moj M. jest odealem, choc do idealu mu daleko :) ale Kocham Najmocniej na Swiecie :) i Ty Kochasz Najmocniej Swojego A. :) kolejnych 80 Miesięcznic Życzę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję :)

   nie wytrzymałabym z idealnym facetem, skoro samej daleko mi do ideału ;)

   Usuń
 2. Ideałów nie ma, nigdy nie poznamy osoby, którą sobie tam wymarzymy, ale jak już kogoś poznamy to staje się dla nas nowym ideałem. :)
  Życzę miłości jeszcze więcej i następnych miesięcy razem. :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy :*

   masz rację, nie istnieje ktoś, kto byłby idealnym odzwierciedleniem naszych marzeń - ale zawsze możemy uczynić naszym ideałem tego, kto pojawi się w naszym życiu :)

   Usuń
 3. Bo to jest właśnie miłość, pomimo wad :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdemu takiej życzę! :)

   Usuń
  2. Oczywiście, że życzę - i takiej miłości i w ogóle wszystkiego, co najlepsze! :** Zawsze!

   Usuń
  3. :* :* :*
   Jak mi się słodko zrobiło :D a urodziny dopiero w listopadzie mam :P

   Usuń
  4. Na urodziny to dopiero pięknie Ci będę życzyć :*

   Usuń