piątek, 20 kwietnia 2012

6. Kręci mnie, gdy Mężczyzna...

Do kolejnej zabawy nominowała mnie Natalia. Trzeba opisać trzy rzeczy, które kręcą nas w Facetach:)


1. Kręci mnie, gdy Mężczyzna ... ma pasję. Mój A. pasjonuje się motocyklami, ogólnie motoryzacją. Podziwiam Go za to, że z takim oddaniem się tym zajmuje. Dawno nie widziałam kogoś, u kogo pasja tak silnie oddziaływałaby na życie, jak u mojego A.

2. Kręci mnie, gdy Mężczyzna ... jest oczytany. Sama lubię czytać i gdy Facet także to lubi, to jestem prawie wniebowzięta ;) Mój A. nie ma czasu na czytanie, nad czym strasznie ubolewam. Ale kto wie, może w końcu uda mi się Go namówić? :)

3. Kręci mnie, gdy Mężczyzna ... dobrze jeździ samochodem. Muszę przyznać, że sama dobrze jeżdżę (moja subiektywna ocena plus opinia kilku innych osób;) i lubię, gdy Facet, z którym jadę także dobrze radzi sobie za kierownicą. Nie lubię drogowych gap :P


ps. mam w planie jeszcze opisać swoje Ulubione książki od A do Zet, ale to już w następnej notce. Kto wie, może jeszcze dzisiaj taka się pojawi :)

2 komentarze:

 1. ja kocham jedno- gdy facet uwielbia gotować , mogłabym patrzeć na mojego mężczyznę godzinami jak gotuje - to jest jego wielka pasja, na dodatek , to strasznie seksownie wygląda, gdy facet gotuje bez koszuli :P a jeździć też potrafi
  Pozdrawiam
  justyna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mój niestety nie gotuje, ale kto wie, może kiedyś i do tego dojdziemy. Pozdrawiam.

   Usuń