środa, 24 lutego 2016

116. Zaskoczyło i zaiskrzyło.

Spotykasz Ją pierwszy raz w życiu, uśmiecha się do Ciebie, odzywa się po raz pierwszy i już wiesz, że to dobra Osoba! Sytuacja jaka jest, każdy widzi, a tylko Ona pomaga, przywozi, wnosi na drugie piętro, układa. 
Potem spotykasz się z Nią kilka razy, a w międzyczasie milion razy rozmawiacie przez internet, wymieniacie miliard smsów, mmsów i pierdylion innych wiadomości.
Ciężko jest znaleźć osobę, z którą można pogadać o wszystkim, a między Wami od pierwszej rozmowy tak zaskoczyło i zaiskrzyło, że jesteś w szoku!
I wiesz, że to Twoja bratnia dusza, siostra, której nigdy nie miałaś i mieć nie będziesz. Te same myśli w tym samym czasie, takie same reakcje, podobne problemy i ich rozwiązania. Gadacie, gadacie, nagadać się nie możecie. 
Znajdujesz coś ciekawego w internecie / książce / sklepie i pierwsze co robisz, to wysyłasz zdjęcie albo linka, żeby Ona powiedziała Ci, co o tym myśli. Czasami wystarczy tylko jedno słowo, bo od razu wiesz, co ma na myśli.
A potem spotykasz Ją, idziecie razem na pizzę i dostajesz książkę, "bo nie czytałaś, a ja akurat kupowałam." Boże, dzięki Ci za taką Osobę. I życie wcale nie jest takie złe! Bo...Asieńku, dzięki, że jesteś! :*

10 komentarzy:

 1. Ciesze się, że masz taka Osobę kolo siebie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety, nie koło siebie, bo jakieś 130 km dalej, ale... i tak jest wspaniale, że pojawiła się w moim życiu! :)

   Usuń
  2. Odległosc w przypadku takiej znajomosci/przyjazni nie ma mysle wiekszego znaczenia :) wazne ze jestescie sobie Bliskie :)

   Usuń
  3. Też tak myślę, choć na dłuższą metę odległość trochę męczy. Najfajniej by było, gdybyśmy mieszkały w jednym mieście ;) ale cóż, nie można mieć wszystkiego, więc trzeba się cieszyć z tego, co się ma - z obecności Wyjątkowej Osoby przede wszystkim :)

   Usuń
 2. Jaki świetny obrazek :)
  Każdemu życzę takiej dobrej duszyczki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kubuś najlepszy na wszystko :) myślę, że i dzisiaj się pojawi ;)

   Usuń
 3. Wspaniale mieć taką osobę :) ja mam to szczęście, że też taką mam i tym bardziej doceniam znaczenie słów w Twojego posta

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każdy powinien mieć kogoś takiego - bliskiego, zaufanego i nadającego na tych samych falach. Mamy szczęście po prostu :)

   Usuń
 4. Cudownie!
  Choć ja teraz bardziej uważam na tego typu wyznania bo można się sparzyć pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie, że można się sparzyć. Właściwie na każdej znajomości można się przejechać, nawet jeśli trwa przysłowiowe sto lat. Ale miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze i nie doznamy zawodu ;)

   Usuń