środa, 24 grudnia 2014

87. Otwórzcie serca.

Kochani!
Choć za oknem wcale nie jest magicznie, to w naszych sercach powinno. Rodzi się Dziecię, dzięki Któremu w naszych sercach i domach na nowo zagości radość, miłość i pokój. Otwórzcie serca na Tę Wielką Miłość, pozwólcie Jej, żeby Was otoczyła i prowadziła wprost do Waszych wymarzonych planów i celów.
Bądźcie zdrowi, weseli i szczęśliwi!

14 komentarzy:

 1. Wesołych Świąt Kochana :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Piekne zyczenia :) dziekuje i nawzajem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A u mnie dziś śnieg spadł! Tobie także wesołych! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Mogłabyś mi coś więcej napisać o tym 101 w 1001? Sama wymyślasz te rzeczy, które chcesz zrobić? Na jakiej to zasadzie wszystko? Byłabym wdzięczna, bo bardzo mnie zainteresowało :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Więc.. Masz 1001 dni na wykonanie 101 rzeczy, które sobie wymyślisz - które chciałaś zrobić już kiedyś, a których nie udało Ci się zrealizować np :) Na początku przeglądałam listy innych blogerów, żeby zobaczyć, co u nich się znajduje, a potem stworzyłam swoją własną listę. Dzięki niej miałam motywację - np. do poznawania nowych smaków, miejsc, książek, odświeżania znajomości listowych. Spodobało mi się to, na początku całkiem nieźle mi szło, ale chyba celowo wybierałam te łatwiejsze zadania ;) Teraz zostały mi te gorsze, ale mam nadzieję, że do września uda mi się zrealizować jeszcze parę. Pozdrawiam i mam nadzieję, że kiedyś i Ty stworzysz swoją listę "101 w 1001":)

   Usuń
 5. Wesołym Świąt i udanego sylwestra ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sylwester kameralny w tym roku, ale zaliczam go do udanych! :)

   Usuń
 6. Dziękuję Wam wszystkim za życzenia! :) Nasze Święta były udane, chociaż pozbawione śniegu. Przede wszystkim jednak zabrakło nam jednej osoby.. Niestety, i takie rzeczy się zdarzają. Trzeba się cieszyć tym, co mamy! :) Wszystkiego dobrego na Nowy Rok Wam wszystkim! :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciesze sie ze mialas udane swieta i sylwestra :) Wszystkiego Dobrego w 2015 Roku :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla Was też wszystkiego, co najpiękniejsze! :)

   Usuń
 8. Otworzenie serca jest tak ważne. I tak cholernie trudne niekiedy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Życie ogólnie jest trudne, a otwarcie się na drugiego człowieka to już w ogóle czasami jest jakiś życiowy Mount Everest. Ale myślę, że warto czasem pokonać samego siebie i mimo wszystko otworzyć serce i dać innym szansę. Pozdrawiam! :)

   Usuń