środa, 15 października 2014

83. Mamy inne plany.

Oboje przestaliśmy słuchać pewnego rodzaju muzyki, przestaliśmy oglądać filmy, które kiedyś lubiliśmy, nie wracamy do ulubionych cytatów. I mnie i Jego już co innego porusza, nasza wrażliwość zmieniła się, zmieniło się także nasze postrzeganie świata. 
Dojrzeliśmy, dorośliśmy, zmieniliśmy się. Być może nie rozumiemy swoich niektórych decyzji i wyborów sprzed lat. Mamy inne plany, inne marzenia.. 
Ale jedno, co się w nas i między nami nie zmieniło, to nasze uczucie. Kochamy się zawsze i wciąż, mimo że czasem wkurzamy się strasznie. Z każdym dniem coraz bardziej doceniamy swoją obecność, razem przeżywamy sukcesy, pocieszamy się wzajemnie, gdy coś nam nie wyjdzie.
Wciąż jesteśmy razem, a przecież to już 82. miesiące!


"(...) myślała o tym, że spotkała, zupełnie przypadkowo, niezwykłego człowieka. Że chciałaby, aby był zawsze. Na wieczność. Czuła się przy nim tak wyróżniona i tak jedyna, jak przy nikim na świecie."
 S@motność w sieci J. L. Wiśniewski

19 komentarzy:

 1. Wszystko wokół się zmienia. I zmieni jeszcze nie raz. Ale miłość nigdy się nie zmienia bo jest prawdziwa :) ot, tyle w temacie ;) :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ot, jak ładnie w temacie :) Mam nadzieję, że mimo jeszcze wielu zmian, jakie nas czekają w życiu, nasze uczucie się nie zmieni. No chyba, że na jeszcze lepsze i mocniejsze :)

   Usuń
 2. to cudowne! wkoło świat się kręci,a wy trwacie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasami mam wrażenie, że świat staje na głowie, ale my nie dajemy się zwariować i wciąż trwamy przy sobie :)

   Usuń
 3. :) świetnie czytać takie słowa!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziś, czytając te słowa, myślę o koleżance ze studiów. Początek Twojej notki pasuje do niej i jej męża. Są ze sobą z 10 lat, od gimnazjum. Rok temu był ich ślub, a teraz prawdopodobne dojdzie do rozwodu... On się diametralnie zmienił, wpadł w dziwne towarzystwo. jest zupełnie innym człowiekiem, niż ten M., którego ona pokochała, którego znaliśmy ze studiów... Myślałam, że takie historie, jak ta ich, zna się z filmów lub ze świata celebrytów, a jednak dotknęło to kogoś znajomego... Coś przerażającego...Na samą myśl znów chce mi się płakać. I krzyczeć, choć nie dotyczy mnie to bezpośrednio.
  Obyśmy my się nigdy nie zmieniali...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Życie pisze różne scenariusze, nie zawsze miłe, łatwe i przyjemne. Każdy z nas się zmienia.. Ale sztuką jest zmienić się, a mimo wszystko pozostać niezmienionym dla osoby, z którą się żyje.

   Usuń
 5. Kazdy z nas jest dojrzalszy i pewne sparwy inaczej spostrzega ale najwazniejsze w tym wszystkim jest to, że jest MIłośc :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miłość jest i będzie, z każdym dniem inna, ale jest i to jest najpiękniejsze! :)

   Usuń
 6. Czasami się zastanawiam czego w moim małżeństwie mnie nie wyszło, a potem dochodzę do wniosku, że tak właśnie musi być:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ups, nie tu kliknelam gdzie chcialam ;( sorki

  OdpowiedzUsuń
 8. W miłości chyba o to poniekąd chodzi. By pozostać autonomiczną jednostką, ze swoimi planami, marzeniami. Ale jednocześnie by zostało "MY".

  OdpowiedzUsuń