poniedziałek, 28 lipca 2014

75. Już niedługo!

Tak siedzę i myślę, że chyba trzeba się pochwalić! :) 
Nasz dom ma już gotowy dach! :) Nawet nie wiecie, jaka radość mnie rozpiera, jak na to wszystko patrzę. Piękna, nowiutka dachówka, błyszczy się w słońcu, jakby chciała powiedzieć: "Zapraszam Was, zamieszkajcie w domu, który chronię" ;) Poza tym, rośnie już trawnik, który zrobiliśmy własnymi rękami. Codziennie podlewamy te maleńkie ździebełka, patrzymy jak rosną i cieszą oko. Już niedługo! :) Już niedługo siądziemy obok siebie na NASZYM trawniku, przed NASZYM domem i będziemy snuć plany na NASZĄ wspólną przyszłość. 

12 komentarzy:

 1. Bardzo się cieszę tym Waszym szczęściem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja się cieszę jeszcze bardziej! :) Do tej pory jakoś niechętnie jeździłam na tą budowę, bo wszystko mnie wkurzało, a dodatkowo wszędzie był syf, ale teraz całość nabiera jakiegoś przyzwoitego kształtu i staram się tam być codziennie, choć na chwilę, żeby popatrzeć i pomarzyć :)

   Usuń
 2. Och, zazdroszczę!! :) Ale oczywiście w pozytywnym sensie - niech wiedzie się Wam jak najlepiej. :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) Tak sobie myślę, że mamy mega-szczęście, że w tak młodym wieku i stażu małżeństwa dorobiliśmy się już takich sukcesów :)

   Usuń
 3. Jeszcze drzewko zasadźcie ;)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drzewka już sobie rosną, ozdobne, bo ozdobne, ale są :) Teraz czas na syna! ;)

   Usuń
 4. o kurcze, ale to niesamowite! spełnienie marzeń.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękujemy :* Dla Ciebie też wszystkiego dobrego :)

   Usuń
 5. Super wieści :) aż się dziwę, że tak rzadko wspominasz o budowie :) a może jakieś zdjęcia? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzadko wspominam, bo jak do tej pory wszystko mnie tam wkurzało - ekipa miała być super, ale okazała się trochę gorsza, ciągle wszędzie syf i bałagan, więc nawet nie było się czym cieszyć. Ale teraz wszystko zaczyna jakoś wyglądać, dlatego się chwalę ;) A zdjęcia? Hm.. pomyślę, chociaż do ideału to tam jeszcze daleko, więc nie wiem, czy jest co oglądać ;)

   Usuń
 6. A w którym miejscu ta budowa? w samym kluczborku czy poza nim? bo jakos nie koajrze teraz...niedługo juz bedzie dom, drzewo a potem dziecko :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Kluczborku, co prawda na obrzeżach, ale jeszcze w mieście :) Na spokojnym osiedlu, trochę daleko do centrum, ale jest fajnie. Sąsiadów prawie wszystkich mamy fajnych, więc się cieszę! :)

   Usuń