wtorek, 15 kwietnia 2014

69. Chcę mieć z Tobą dziecko.

Zakochaliśmy się w sobie już dawno, mimo dzielących nas różnic, a gdy już się to stało, zrodziło się między nami coś wyjątkowo pięknego. W ten sposób kocha się tylko raz, wiem to. I dlatego każda nasza wspólna chwila na trwałe jest wyryta w mojej pamięci, a przede wszystkim w sercu. 
Przez ten czas zmienialiśmy się, dojrzewaliśmy.. Teraz czujemy się bardziej dorośli, więc i nasze deklaracje są bardziej dorosłe. Najwspanialsze, co mogłam usłyszeć, usłyszałam dziś w nocy. Wyrwana ze snu Twoim późnym powrotem z pracy, usłyszałam szept: "Kochanie, chcę mieć z Tobą dziecko, najlepiej już teraz... Bo tak bardzo Cię kocham.."
Serce zabiło mi mocniej, też tego chcę! Teraz, zaraz, już.. takie "małe" marzenie. I... niech się spełni! 

20 komentarzy:

 1. Ach, słodziaśnie. I ja to słyszę, a i nieraz mówię, ale na razie trzeba jeszcze wszystko ogarnąć, zalegalizować i wtedy można myśleć o maluszku. A u Was już można, dobry czas! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wciąż się staramy i mam nadzieję, że w końcu coś z tego wyjdzie..

   Usuń
 2. Ooooo! No to pozostaje Wam tylko życzyć takiego małego szkraba!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, mam nadzieję, że się spełni :*

   Usuń
 3. Nie pozostaje nic innego jak życzyć wam powodzenia!! :) Mój D też się ostatnio upomina o brzdąca, więc wiem jakie to uczucie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz już 'legalnie" możemy ;) więc nie ma się co dziwić, że się upominają ;)

   Usuń
 4. Zycze zeby sie spelnilo :) Wesolych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jejuuuu :D jakie piękne wyznanie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze teraz tylko, żeby coś z tego wyszło i będzie idealnie :)

   Usuń
  2. Chyba nie muszę Ci tłumaczyć co masz zrobić :p

   Usuń
  3. To chyba nie moja działka tym razem ;) Chociaż jedna rzecz w tym domu! :P

   Usuń
 6. Kurcze, tak sobie myślę, że po 'tylu latach' związku takie wyznanie znaczy więcej niż "Kocham Cię" :) to coś jak "Kocham Cię" + odpowiedzialność + ogromna pewność swoich uczuć + silne pragnienie stworzenia rodziny i bycia niezwykle blisko siebie. I jeszcze do kwadratu, o ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak pięknie to napisałaś...

   Usuń
  2. Ojj tam ojj tam :) od pięknego pisania to Ty jesteś - robisz to co najmniej raz w miesiącu, mnie się to zdarza raz na ruski rok ;)

   Usuń
  3. Nie jestem przyzwyczajona, że ktoś mi pisze takie rzeczy.. Zawsze ktoś jakąś polewkę ciśnie, więc wiesz - podobało mi się ! :)

   Usuń
 7. A i u nas rozmowy o Maluszku ostatnio na czasie :) to "małe" marzenie niech się spełni!

  PS. co do etui musiałabyś napisać mi dokładnie model, nazwę, może cosik się znajdzie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz chyba jest dobry czas dla nas na maleństwa, więc kto wie, być może niedługo będziemy się mogły pochwalić i tym :)

   A co do etui, to przemyślałam sprawę i niestety nic z tego nie będzie :( mój czytnik ma szklany ekran, a takie silikonowe etui w ogóle by go nie chroniło.. ale powiedz mi, np. na Samsunga Galaxy Core Plus coś fajnego w rozsądnej cenie mogłoby się znaleźć? ;) I czy zniżka za zdjęcia w Twojej biżuterii nadal obowiązuje? :P Pamiętasz w ogóle jeszcze tę akcję?:)

   Usuń